czwartek, 25 lipca

Magazyn Reuters ożywia pogłoski o tym, że Apple jest na etapie tworzenia tańszych 8GB wersji iPhone’a 4 i planuje je wypuścic tej jesieni. Reuters powołuje się na „dwie osoby ze znajomością tematu”.

Dysk flash dla iPhone 4 8GB  jest wytwarzany przez koreańską firmę jak powiedziała jedna z osób we wtorek, odmawiając podania nazwy firmy. Apple obecnie zamawia dyski flash firmy Toshiba w Japonii i firmy Samsung Electronics w Korei Południowej.

Wprowadzenie tańszej wersji iPhone 4, Apple planuje także pod koniec września wraz z premierą nowego iPhone’a 5. Nowy iPhone 5 ma być w dużej mierze identyczny jak iPhone 4, ale ma mieć większy ekran dotykowy, lepszą antenę i 8-megapikselowy aparat fotograficzny. To przeczy wielu z pierwszych projektów, które wykazały diametralnie inną obudowę.

Wiadomość ta pojawia się w ciekawym momencie, kiedy słyszymy już coraz więcej o dostawcach części i widzimy wyciekające zdjęcia części pojawiające się w internecie. Brytyjski serwis techniczny urządzeń Apple iPatchiPods też podziela opinię, że ich dostawcy przekazali im informację o dwóch modelach: tańszym iPhone 4, a także oczekiwanym iPhone 5.  Ze względu na jednoczesny rozwój obu modeli, mogą pojawić się pewne niejasności w odniesieniu do części znajdujących się w sieci. Podczas gdy wiele z nich przypisywanych jest dla iPhone 5, może się okazać, że są przeznaczone do tego taniego iPhone 4. Jeden z przykładów, wczorajsze zdjęcia aparatu pokazywały część 5-megapikselową a nie 8-megapikselową jak głosiły plotki. Jest możliwe, że ta część może być przeznaczona do tańszego iPhone 4.

W rzeczywistości, tanie ekrany dla iPhone 4 są już w obiegu i w rękach dostawców, i staramy się uzyskać więcej informacji na ich temat i innych potencjalnych części do iPhone 5.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kulfon
Kulfon
12 lat temu

ciekawe co się okażę plotką, a co prawdą? wrzesień już niedługo 😉

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx