wtorek, 25 stycznia

iPhone

Następna generacja iPhone’a 7 Plus może posiadać opcję pamięci 256GB i większą baterię o pojemności 3100 mAh jako dwie główne cechy różnicujące go od mniejszego iPhone’a 7, wynika z chińskiej strony MyDrivers.

Raport nie precyzuje, czy iPhone 7 Plus będzie wciąż dostępny w opcji pamięci 16GB, czy Apple zdecyduje się go sprzedawać tylko w większych pojemnościach takicj jak 32 GB, 128 GB i 256 GB w porównaniu do obecnych modeli iPhone’a 6S Plus o pojemnościach 16GB, 64GB i 128GB.

Domniemana bateria o pojemności 3100 mAh byłaby o około 12,7% większa niż 2,750 mAh bateria w iPhone’ie 6S Plus, ale plotka jest nieco wątpliwa jeżeli zestawimy ją z wcześniejszymi plotkami twierdzącymi, że iPhone 7 i iPhone 7 Plus będzie niewiele grubszy od nowego iPoda touch.

Raport potwierdza również wcześniejsze plotki twierdząc, że iPhone 7 i iPhone 7 Plus zachowają te same 4,7-calowe i 5,5-calowe rozmiary ekranu, ale nie oferuje żadnych innych nowych szczegółów na ich temat.

Chińska strona MyDrivers, która wcześniej w tym tygodniu poinformowała, że tak zwany „iPhone 6c” będzie miał baterię o pojemności 1642 mAh oraz 2 GB pamięci RAM, ma na swoim koncie mieszane sukcesy w temacie doniesień na temat zbliżających się planów produktowych Apple. Plotkę tą powinno się zatem traktować z ostrożnością, o ile nie pojawią się inne raporty na poparcie tych twierdzeń.

Apple może usunąć w iPhone’ie 7 i 7 Plus gniazdo słuchawek 3,5 mm na rzecz złącza Lightning pełniącego dwie funkcje. Tym samym telefon byłby w stanie osiągnąć grubość między 6,0 mm a 6,5 mm. Mówi się też o wprowadzeniu całkowitej wodoodporności smartfona. Urządzenia posiadać będą nowy procesor A10, modem Intel 7360 LTE oraz obudowę z nowego, nie metalowego materiału w którym uda się ukryć elementy antenowe. iPhone 7 Plus może mieć nawet 3GB pamięci RAM.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x