czwartek, 18 lipca

W sieci pojawia się coraz więcej doniesień związanych z możliwymi opóźnieniami w produkcji nadchodzącym iPhone’ów. Dziś chińskojęzyczny Economic Daily News poinformował, że produkcja tak zwanego „iPhone’a 8” nie rozpocznie się nawet w okresie od listopada do grudnia, a produkcja bardziej typowych modeli „S” czyli uaktualnień iPhone’a 7 i 7 Plus również ma potencjalne opóźnienia.

Według raportu, flagowy przebudowany iPhone OLED będzie w tym roku dostarczany będzie tylko w małych ilościach, ponieważ wydajność głównych zakładów produkcyjnych nie osiągnęła jeszcze etapu produkcji masowej.

Raporty o opóźnieniach iPhone’a zazwyczaj pojawiają się co roku i nie zazwyczaj nie wpływały później na większe opóźnienia, ale wydaje się, że tym razem jest ich nieco więcej niż zwykle, najwyraźniej pobudzonych twierdzeniami, że Apple miał problemy ze sfinalizowaniem swojego przeprojektowanego telefonu czy to ze względu na zawiłości niestandardowego panelu OLED i innych kluczowych elementów, czy problemów związanych z czytnikiem linii papilarnych Touch ID.

Analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, opublikował niedawno raport potwierdzający, że Apple zadebiutuje we wrześniu nowym telefonem OLED, ale do pewnego czasu urządzenie będzie musiało zmierzyć się z „poważnymi niedoborami w dostawach”. Kuo uważa, że produkcja modelu OLED iPhone nie rozpocznie się wcześniej jak w końcówce października czy w listopadzie, dwa miesiące później niż w poprzednie wersje produkowane zazwyczaj już od sierpnia. Podobne plotki zostały opublikowane przez Bloomberg, analityków z Barclays i Briana White’a. Dzisiejsze sprawozdanie mówi jednak o największym opóźnieniu, o jakim dotychczas była mowa w odniesieniu do produkcji „iPhone’a 8”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx