poniedziałek, 24 czerwca

12-calowy MacBook Air

Apple może zorganizować swoją specjalną imprezę jeszcze w lutym, wynika z artykułu opublikowanego przez francuską stronę iGenŹródła witryny, które często bywały wiarygodne sugerują, że zdarzenie może mieć miejsce w ostatnim tygodniu lutego, potencjalnie we wtorek, 24 lutego br.

Event po raz kolejny zaprezentować ma firmowy Apple Watch, który zadebiutuje w kwietniu, ale może również być miejscem premiery 12-calowego MacBook’a Air. Analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, niedawno przewidywał, że nadchodzący notebook zadebiutuje w marcu, co jest zgodne z jego odsłonięciem w końcówce lutego.

12-calowy MacBook Air ma podobno posiadać nowy, ultracienki design, pozbawiony wentylatorów, oraz wprowadzić odnowiony trackpad. Prawdopodobnie zawierać będzie procesor Core-M o niskim poborze energii i może być pierwszym urządzeniem wykorzystującym nowe, odwracalne złącze USB typu C, które jest znacznie mniejsze i umożliwia umieszczenie w nim przewodu USB w dowolnym kierunku.

12_macbook_air_gold_rendering-800x601

Apple może również wykorzystać imprezę do zaprezentowania dodatkowych szczegółów na temat Apple Watch, takich jak ceny i żywotność baterii. Impreza związana z Apple Watch może tłumaczyć fakt, że Apple pytał niektórych deweloperów, czy ich aplikacje będą gotowe do wypuszczenia w App Store w połowie lutego. Jest też możliwe, że Apple będzie chciał korzystać z tych aplikacji, aby pokazać dodatkowe funkcje zegarka.

Impreza w lutym nie jest w tym momencie w żaden sposób potwierdzona więc nie wiadomo, co jeszcze Apple może zaprezentować oprócz Apple Watch i 12-calowego MacBook’a Air.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx