czwartek, 18 lipca

iPad Air 2

Choć emocje po premierze iPhone’a 6 jeszcze na dobre nie opadły, a my nawet nie wiemy kiedy pojawią się one w Polsce, Apple już ponoć przygotowuje do kolejnej imprezy podczas której zaprezentuje nowe modele iPadów, twierdzi AppleInsider, powołując się na zaufane źródła. Raport prognozuje imprezę na drugą połowę października, ale The Daily Dot poszedł krok dalej i przewiduje event na 21 października na podstawie własnych źródeł.

Jeśli informacje okażą się prawdziwe, to wpasują się w dotychczasowy harmonogram imprez Apple z ostatnich kilku lat, gdyż właśnie w tym czasie rok temu firma zaprezentowała swojego nowego iPada Air i iPada Mini z ekranem Retina z dostępnością od początku listopada. Tegoroczna impreza może wprowadzić uaktualnione modele iPadów, które zawierać będą szybszy procesor A8, antyrefleksyjną powłokę ekranu i czujnik linii papilarnych Touch ID, choć jeden z wcześniejszych raportów sugeruje, że większość uaktualnień dotyczyć będzie większego modelu iPada Air.

Oprócz nowych iPadów, oczekuje się również, że Apple wykorzysta październikową imprezę za prezentację sfinalizowanej wersji i ogłoszenie daty dostępności OS X Yosemite, który pierwotnie został zapowiedziany podczas Worldwide Developers Conference w czerwcu. Według The Daily Dot, Yosemite ukaże się bezpośrednio po październikowej imprezie podobnie do uwolnienia OS X Mavericks tuż po zakończeniu ubiegłorocznej imprezy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx