środa, 29 czerwca

Pod koniec 2017 roku w Chinach zaczęły pojawiać się klony iPhone’a X, z których każdy zdecydował się skopiować główny identyfikator iPhone’a na jego dziesiątą rocznicę czyli przednie „wycięcia”w ekranie. Jednym z takich modeli był „Leagoo S9”, a na Mobile World Congress w tym tygodniu firma ogłosiła nowe szczegóły dotyczące telefonu, w tym cenę 149,99 dolarów.

Leagoo potwierdził, że urządzenie ma 5,85-calowy wyświetlacz „IPS” w formacie „HD +”, opisując telefon jako „Pierwszy na świecie iPhone X z Androidem”. W skład Leagoo wchodzi technologia, która napędza funkcję „Face Access”, umożliwiającą odblokowanie telefonu w czasie poniżej 0,1 sekundy. Według strony internetowej firmy, pojawi się również „Leagoo S9 Pro”.

Inne wewnętrzne specyfikacje obejmują ośmio rdzeniowy chipset, 4 GB pamięci RAM, akumulator o pojemności 3 300 mAh i 32 GB pamięci, a gniazdo kart microSD daje dalsze możliwości rozszerzenia pamięci. Dla porównania, chip A11 telefonu iPhone X zawiera sześć rdzeni, smartfon ma 3 GB pamięci RAM i korzysta z baterii 2 716 mAh.

Leagoo S9 wyposażony jest również w czujnik odcisków palców dla dodatkowych zabezpieczeń biometrycznych, fizyczną blokadę i przyciski głośności z prawej strony urządzenia, pionową tylną kamerę i dolną ramkę z logo Leagoo. Każde zdjęcie oprogramowania telefonu pokazuje, coś co wydaje się być spójnym sterowaniem na ekranie w celu powrotu do ekranu Home i cofania się w obrębie aplikacji, sugerując, że może to być odpowiedź Leagoo na przesuwanie w górę w celu powrotu do ekranu Home w iPhone’ie X.

Oprócz nowych informacji na temat komponentów wewnętrznych i kosztów Leagoo S9, firma nie ogłosiła jeszcze daty premiery. Wiele więcej wersji iPhone’a X z Androidem można się spodziewać w 2018 roku, a sam Google przewiduje, że spodziewa się tak ogromnej fali klonów iPhone X, że wycięcia pod ekran w stylu X trafią docelowo do Androida P.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx