poniedziałek, 27 maja

Apple pracuje nad co najmniej kilkunastoma nowymi urządzeniami, które mają zostać wprowadzone na rynek między końcem 2023 a początkiem 2024 roku, zgodnie ze zaktualizowaną mapą drogową produktu udostępnioną przez Marka Gurmana z Bloomberg.

W najnowszym wydaniu newslettera „Power On” Mark Gurman z Bloomberg informuje, że Apple planuje wypuścić jesienią dwa modele Apple Watch Series 9 i drugą generację Apple Watch Ultra wraz z linią iPhone’a 15.

Aktualizacje linii komputerów Mac zostaną wprowadzone pod koniec tego roku lub na początku 2024 roku obejmując nowe 14- i 16-calowe modele MacBooka Pro z czipami M3 Pro i M3 Max, odświeżony 13-calowy MacBook Pro z czipem M3, dwa nowe modele MacBooka Air i nowe 24-calowe modele iMac. Ponadto mówi się, że Apple „prowadzi wczesne prace” nad zupełnie nowym modelem „iMaca” z wyświetlaczem większym niż 30 cali.

Gurman powtórzył również doniesienia, że zaktualizowany iPad Air, który zastąpi obecne urządzenie oparte na M1, oraz dwa nowe modele iPada Pro z wyświetlaczami OLED są już w planach na rok 2024. AirPods Pro trzeciej generacji, odświeżony Apple TV o ulepszonych specyfikacjach i inny „sprzęt domowy”, taki jak inteligentny wyświetlaczy, są również na wczesnym etapie rozwoju. Dodał, że nowa generacja zestawu Apple Vision Pro prawdopodobnie nie pojawi się przed 2025 rokiem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx