sobota, 20 lipca

Ostatnie lata były czasem prawdziwej eksplozji nowych aplikacji na urządzenia od Apple. Niemal każdy nowy produkt ma swoją aplikację, każda szanowana strona chce mieć swoją wersję w aplikacji, a do tego dochodzą jeszcze tysiące nowych gier i różnego rodzaju praktycznych aplikacji.

Trudno narzekać na dobrobyt, ale w pewnych sytuacjach jest to problem. Ogromna liczba podobnych aplikacji sprawia, że czasem trudno jest znaleźć dokładnie tę, której szukamy.

Co więcej, pojawiają się głosy mniejszych deweloperów, którzy twierdzą, że Apple promuje kilka największych i najpopularniejszych gier kosztem innych aplikacji. W związku z tym te mniejsze gry giną gdzieś w gąszczu ciągle pojawiających się nowości.

Istnieją jednak metody, dzięki którym będziesz w stanie skuteczniej przeglądać przepastną bibliotekę Apple i znaleźć to, czego szukasz. W tym krótkim artykule skupimy się na tym, jak znaleźć odpowiednią grę.

Gry hazardowe

Zanim jednak przejdziemy do sposobów na skuteczniejsze wyszukiwanie, pragniemy poinformować Cię, że w sklepie Apple na próżno szukać prawdziwych gier hazardowych, w którym można grać na prawdziwe pieniądze, jak w kasynie. Jeśli jest to forma rozrywki, której szukasz, to radzimy sprawdzić polskie kasyno online. Strona ta została stworzona tak, że działa zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych, w tym tych wyposażonych w system operacyjny iOS.

Kategorie

Na głównej stronie App Store wyświetlane są różne kategorie, jednak znajduje się tam tylko mała część wszystkich aplikacji z danej kategorii, a same aplikacje są co jakiś czas odświeżane. Jeśli więc szukasz nowej i ciekawej gry, to lepszym sposobem będzie otworzenie wysuwanego menu po prawej stronie ekranu i wybranie kategorii gry.

Gatunki

Wybranie odpowiedniej kategorii może jednak nie wystarczyć. Wchodząc do kategorii gry wciąż masz przed sobą całe tysiące przeróżnych gier. Warto więc wybrać również interesujący Cię gatunek. To ograniczy wyświetlane propozycje do gier z gatunku, który Cię interesuje.

Wyszukiwarka

W sklepie Apple gier możesz oczywiście szukać również w wyszukiwarce. Jednak aby ograniczyć problem opisany wcześniej, polecamy wyszukiwanie po więcej niż jednym słowie kluczowym. Jeśli bowiem do paska wyszukiwarki wpiszesz tylko jedno słowo, to najpewniej w wynikach zobaczysz najpopularniejsze gry i takie, które Apple przynoszą największe zyski. Wpisując więcej niż jedno słowo kluczowe możesz trafić na mniej znaną perełkę, która dodatkowo będzie lepiej wpisywała się w Twoje oczekiwania.

Rankingi

Przydatnym narzędziem, które może ułatwić znalezienie nowej, ulubionej gry są też różnego rodzaju rankingi w sklepie Apple. Rankingi są tworzone na podstawie tego, jak często dana gra jest pobierana, ile gracze spędzają przy niej czasu lub też tego, czy dobrze ją oceniają. Istnieje więc szansa, że gry zawarte w rankingach spodobają się także Tobie. Co więcej, grając w popularne gry zyskujesz kolejne tematy do rozmów ze swoimi znajomymi, którzy może też grają w jakieś popularne gry.

Znajomi i przyjaciele

Ostatni sposób, który pragniemy Ci polecić jest w pewnym stopniu powiązany z poprzednim, a mianowicie jest nim skonsultowanie się z Twoimi znajomymi i przyjaciółmi. Być może grają w grę, której Ty nie znasz, a która Ci się spodoba. Wtedy nie tylko znajdziesz nową grę, którą polubisz, ale będziesz też mieć z kim w nią grać. Nie ma nic lepszego niż rekomendacja osoby, którą znasz i której zdanie szanujesz.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx