piątek, 14 czerwca

Po zmianie nazewnictwa w linii iPadów jaką Apple wprowadził wraz z iPadem Air, można zacząć się zastanawiać czy kolejny iPhone będzie nazywał się iPhone 6 czy też może w ramach utrzymania nazewnictwa będzie to iPhone Air. Znany z wielu koncepcji Federico Ciccarese z Ciccaresedesign stworzył swoją kolejną, imponującą pracę. 

Podobnie jak piąta generacja 9,7-calowego iPada, Federico przewiduje w swojej koncepcji, że nowy iPhone firmy Apple, też mógłby zapożyczyć formę i wygląd iPada mini, oferując użytkownikom bardziej „płaskie” urządzenie, z bardziej zaokrąglonym kształtem obudowy i zaokrąglonymi krawędziami.

Chociaż zaledwie niecałe dwa miesiące temu pojawił się iPhone 5S, już pojawiają się pierwsze spekulacje nad kolejną generacją urządzenia, które roboczo nazywa się iPhone’em 6. W październiku, firma badawcza NPD DisplaySearch twierdziła, że Apple może planować wydać dwa iPhone’y z większym ekranem w przyszłym roku: jeden z wyświetlaczem 4,7 cali, a drugi o przekątnej ekranu 5,7 cali. Podobne przekonanie o iPhone’ie z większym ekranem ma także analityk Brian White na podstawie rozmów z dostawcami komponentów dla Apple.

Oczywiście, choć nie jest to oczywiste, powyższa koncepcja proponuje 4-calowy ekran iPhone’a Air gdyż rozmiar ekranu jest podobny do to z iPhone’a 5, iPhone’a 5c i iPhone’a 5S. Osobiście uważam, że cztery cale to całkiem wystarczająca wielkość jak na telefon. A czy Apple będzie chciał podążyć za konkurencją i pójść w większy rozmiar zobaczymy pewnie już w przyszłym roku.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MJ Wolski
MJ Wolski
10 lat temu

Czyli w sumie powrócić do wyglądu 3g 😉

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx