środa, 29 listopada

Office Mac Update

Po wprowadzeniu aplikacji pakietu Office Microsoft na iOS, Apple zaktualizował swoje aplikacje iWork w iCloud, na Mac i iOS, dodając istotne ulepszenia w celu konkurowania z aplikacjami Microsoft Excel, PowerPoint i Word.

Jak zauważył serwis 9to5Mac, Pages, Numbers i Keynote w iCloud zyskały zaktualizowane wzory dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji wraz z obsługą wyświetlaczy Retina. Wszystkie trzy aplikacje zostały zaktualizowane o możliwość udostępniania dokumentów i otwierania ich wprost z iCloud Mail.

Bardziej szczegółowo, Pages został wzbogacony o nowe szablony, możliwość edycji wykresów w zaimportowanych plikach i ulepszone zawijanie tekstu. Numbers posiada ulepszone wsparcie podręcznego menu, a Keynote również pozwala na edycję wykresów w zaimportowanych dokumentach. Nie wszyscy użytkownicy mają jeszcze dostęp do nowych wersji aplikacji, ale są one już stopniowo szeroko udostępniane.

Ostatnia aktualizacja pakietu aplikacji iWork na wszystkich platformach miała miejsce w styczniu, dodając kilka nowych funkcji w ​​celu poprawy funkcjonalności oprogramowania i przywrócenia kilku tych, które zostały usunięte w nowo wprowadzonych aplikacjach iWork we wrześniu. Apple obiecał poprawę tych aplikacji już w listopadzie w obliczu znaczącej krytyki użytkowników.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx