wtorek, 31 stycznia

iWatch_koncepcja

IWatch Apple osiągnął „inżynieryjny test weryfikacji” (EVT) w swoim etapie rozwoju, a jego sprzedaż prawdopodobnie rozpocznie się w 2015 roku, wynika z najnowszego raportu Digitimes. Komponenty urządzenia są już w produkcji, a źródła zaznajomione z tematem źródła stwierdziły, że urządzenie musi udać się na testy weryfikacji produkcji (PVT) przed rozpoczęciem produkcji masowej.

DigiTimes zaskakująco twierdzi również, że jest „mało prawdopodobne”, aby Apple zaprezentował iWatch podczas zbliżającego się wydarzenia medialnego 9 września, co kontrastuje z wcześniejszymi raportami zarówno Re/Code jak i Bloomberga z ostatniego tygodnia, stwierdzające, że urządzenie zostanie wprowadzone wraz z iPhone’em 6. Poprzednie raporty sugerowały, że Apple zadebiutuje urządzeniem na imprezie październikowej, jednak Re/Code zauważył, że firma zmieniła swoje plany.

Jednakże wczesne plotki wskazywały na rozpoczęcie sprzedaży iWatch w 2015, to wskazuje na to także brak jakichkolwiek przecieków części tego urządzenia. Najnowsze plotki sugerują, że urządzenie będzie zawierać szereg czujników do śledzenia zdrowia i kondycji fizycznej i będzie pozycjonowane jako akcesoria dla iPhone’a, które ściśle integruje się z systemem iOS 8.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Slay
Slay
8 lat temu

Bedzie kompatybilny z iPadem.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx