środa, 29 marca

Wcześniej w tym miesiącu informowaliśmy, że iTunes Music Store pojawił się w 56 nowych krajach, niemalże podwajając liczbę krajów, które mają dostęp do sklepu. W tym samym czasie, Apple poinformował w swojej informacji prasowej, że w kilku krajach w tym w Rosji, Turcji, Indii i Indonezji pojawi się także dostęp do filmów. 

Od dziś filmy pojawiły się także w innych krajach, a AppleInsider sporządził listę 42 nowych państw, w których filmy są obecnie dostępne.

– Europa: Białoruś, Mołdawia, Ukraina

– Afryka, Bliski Wschód i Indie: Armenia, Azerbejdżan, Bahrajn, Botswana, Republika Zielonego Przylądka, Egipt, Gambia, Ghana, Gwinea Bissau, Izrael, Jordania, Liban, Mauritius, Mozambik, Namibia, Niger, Nigeria, Oman, Katar, Arabia Saudyjska, RPA, Suazi, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Uganda, Zimbabwe

– Asia Pacific: Mikronezja, Mongolia, Tadżykistan, Turkmenistan

– Ameryka Łacińska i Karaiby: Anguilla, Antigua i Barbuda, Bahamy, Belize, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Kajmany, Dominika, Grenada, Saint Kitts i Nevis, Trynidad i Tobago

Z listy można zauważyć, że tylko dziesięć z 56 krajów, którym zaoferowano treści muzyczne w tym miesiącu dostało także dostęp do filmów. Te kraje to: Barbados, Bermudy, Burkina Faso, Fidżi, Kazachstan, Kenia, Kirgistan, Nepal, Papua Nowa Gwinea, i Uzbekistan.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx