piątek, 19 lipca

iSpotAlmaMater_foto2

Już 4 listopada, w środę iSpot Alma Mater – spotkanie z nowymi technologiami Apple – w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Eksperci iSpot pokażą, w jaki sposób iPad i Mac pomagają w nauce, zwiększaniu kreatywności i efektywności osobistej. Więcej na www.iSpot.pl/AlmaMater

Od 9.30 będą warsztaty, indywidualne rozmowy, quizy z nagrodami. O 15.00 – spotkanie z gościem specjalnym – Łukaszem Jakóbiakiem, twórcą 20m2 Łukasza. Przez cały czas trwania dnia otwartego z iSpot do dyspozycji studentów będzie specjalista HR – można porozmawiać o możliwościach budowania kariery z iSpot Apple Premium Reseller, dowiedzieć się jak zostać Ambasadorem iSpot na swojej uczelni.

Akcji towarzyszy konkurs na Instagramie #ispotalmamater – nagradzane są najciekawsze filmy na temat „Za co kocham swoją uczelnię”. Do wygrania słuchawki Beats, a za najlepszy filmik zgłoszony w dniu iSpot Alma Mater w Szkole Głównej Handowej – nagroda dodatkowa, iPod Shuffle.

Studenci, uczniowie i nauczyciele w ograniczonym czasie mogą skorzystać ze specjalnej oferty edukacyjnej – iPady dostępne są ze zniżką 10%, komputery Mac – 12%. (*)

iSpot Alma Mater w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie – agenda dnia

środa, 4 listopada, Aula Spadochronowa, Al. Niepodległości 128, Warszawa

9.30 – zorganizuj się z Apple

11.20 – wystartuj z iSpot

13.10 – spotkanie, burza mózgów, prezentacja dla inwestora? – przejmij kontrolę, poznaj możliwości online!

15.00 – spotkanie z gościem specjalnym: Łukaszem Jakóbiakiem, twórcą programu 20m2 Łukasza (https://www.youtube.com/user/20m2Lukasza), sala 152, budynek główny SGH

15.30 – Wręczenie nagród w konkursie Za co kochasz swoją uczelnię #ispotalmamater

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx