poniedziałek, 27 maja

IPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max zawierają niezbędny hardware dla funkcji dwukierunkowego ładowania, o której powszechnie mówiło się w plotkach poprzedzających premierę urządzeń, ale Apple wyłączył tę funkcję po stronie oprogramowania podają „wiarygodne źródła” na które powołuje się były bloger Apple Sonny Dickson.

Dickson, dzięki swoim powiązaniom, w przeszłości okazał się wielokrotnie wiarygodny. Na przykład miał pierwsze informacje o trudnościach rozwojowych AirPower, a mata do ładowania bezprzewodowego została ostatecznie anulowana.

Przez wiele miesięcy przed ich prezentacją najnowsze iPhone’y zawierały podobno funkcję ładowania urządzenia od urządzenia opartą na Qi, umożliwiającą ładowanie Apple Watch, AirPods i innych akcesoriów przez tył iPhone’ów. Ta funkcja miała być podobna do Wireless PowerShare w Samsungu Galaxy S10.

Uważano, że wyśrodkowane logo Apple na modelach iPhone’a 11 ma częściowo na celu pomóc klientom gdzie umieścić AirPods, Apple Watch lub inne akcesoria do ładowania z tyłu iPhone’a.

Kilka godzin przed konferencją Apple pojawiły się doniesienia, że funkcja została anulowana. Mówi się, że funkcja została prawdopodobnie porzucona, ponieważ „wydajność ładowania mogła nie spełniać wymagań Apple”.

Rozłożenie na części iPhone’a 11 wkrótce potwierdzą, czy sprzęt do dwukierunkowego ładowania jest rzeczywiście obecny w urządzeniach. Dostawy do klientów i oficjalna sprzedaż rozpoczną się w piątek 20 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx