poniedziałek, 28 listopada

Poprzednio niepotwierdzone szczegóły dotyczące wewnętrznych specyfikacji iPhone’a X firmy Apple wydają się być ujawnione na oficjalnej karcie certyfikacji w Chinach. Możemy się z niej dowiedzieć o pamięci systemowej urządzenia, prędkości zegara procesora i pojemności baterii.

Pierwszy wpis w chińskim ministerstwie certyfikacji urządzeń telekomunikacyjnych TENAA zauważył Steve Hemmerstoffer. Zgłoszenie wykazuje, że iPhone X będzie posiadał baterię o pojemności 2716 mAh. Dla porównania, iPhone 8 ma baterię o pojemności 1821 mAh.

Wzrost pojemności baterii jest prawdopodobnie bezpośrednim wynikiem wprowadzenia ekranu OLED do iPhone’a X. Choć ta technologia wyświetlania, która jak się powszechnie uważa wymaga mniejszej energii niż wyświetlacz LCD, to prawdopodobnie potrzebuje większej dawki mocy ze względu na swoją wielkość 5,8 cala (iPhone 8 i iPhone 8 Plus mają odpowiednio 4,7 cala i 5,5 calowe ekrany).

Dokument TENAA daje również informację, że chip A11 Bionic ma częstotliwość zegara 2,4 GHz oraz mówi, że słuchawka jest wspierana przez 3 GB pamięci RAM, dwa szczegóły, które zgodne są z iPhone’em 8 Plus.

Wstępne zamówienia na iPhone’a X rozpoczną się 27 października, a telefon ma trafić do sprzedaży od 3 listopada, chociaż plotki sugerują, że urządzenie będzie w zasadzie trudno dostępne aż do początku 2018 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx