piątek, 24 czerwca

Nadchodzący „iPhone 8” firmy Apple będzie dostępny w trzech pojemnościach i tej samej ilości pamięci roboczej co obecny iPhone 7 Plus, wynika z nowego wpisu na chińskim blogu Weibo.

Minimalna pojemność telefonu OLED firmy Apple to 64 GB, opcja 256 GB będzie oferowana jako pojemność na poziomie średnim i opcja 512 GB na najwyższym poziomie, podczas gdy w każdym z modeli będzie dostępne 3 GB pamięci RAM.

Post na Weibo zawiera powyższe zdjęcie domniemanego modułu pamięci flash NAND do iPhone’a o pojemności 64 GB produkowanego przez firmę SanDisk, który dostarczy także część modułów o pojemności 256 GB jak podają źródła. Firma Toshiba jest również dostawcą obu pojemności, podczas gdy Samsung i SK Hynix robią moduły o pojemności 512 GB.

To pierwszy raz, kiedy to firma SanDisk została nazwana dostawcą pamięci NAND dla telefonu OLED firmy Apple, podczas gdy Toshiba, Samsung i SK Hynix były już wcześniej wymieniane jako potencjalni dostawcy chipów pamięci flash NAND. Wcześniejsze plotki sugerowały, że telefon iPhone 8 będzie zawierać zwiększoną przestrzeń pamięci co sprawi, że urządzenie będzie droższe niż modele poprzedniej generacji. Nie mniej było też kilka doniesień, że telefon będzie dostępny w pojemnościach 64 i 256 GB.

Wiarygodny analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo również wspominał o pamięci telefonu iPhone 8 na poziomie 3 GB pamięci RAM, podczas gdy większy iPhone 7s Plus ma pozostać na 3 GB pamięci RAM, a mniejszy iPhone 7 będzie nadal oferowany w opcji 2 GB pamięci RAM. Kuo twierdził, że szybkość transferu DRAM trzech nowych modeli będzie szybsza niż iPhone’a 7 o 10 do 15 procent w celu zwiększenia wydajności.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
narkoman
narkoman
4 lat temu

Ale piękna przeróbka z translatora, ledwo da się to czytać.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx