poniedziałek, 17 czerwca

fv_iphone_7_render_top

W szeroko zakrojonym komentarzu o tym, dlaczego teraz jest zły moment na zakup nowego iPhone’a, The Wall Street Journal potwierdził, że iPhone 7 będzie miał podstawową ilość 32 GB pamięci wewnętrznej, zastępując niesławne 16GB oferowane od iPhone’a 5.

Oczekuje się, że nowy iPhone będzie miał więcej miejsca na zdjęcia. Zamiast podstawowych 16GB w modelu wyjściowym iPhone’a, nowym punktem wyjścia będzie 32 GB, co wiem od osoby zaznajomionej z planami Apple. Alleluja! I już dawno powiedziałam, że utrzymanie 16GB iPhone’a było tylko chwytem Apple, aby ludzie kupowali model 64GB za dodatkowe 100 dolarów.

Skok z 16GB do 32GB pamięci wewnętrznej dla podstawowego modelu iPhone’a został już szeroko oznajmiony przez wiele źródeł azjatyckich związanych z łańcuchem dostaw firmy Apple, ale potwierdzenie The Wall Street Journal czyni to twierdzenie o wiele bardziej wiarygodnym.

Dwoma z trzech opcji pamięci iPhone’a 7 będą prawdopodobnie 32GB i 128GB, a liczne źródła twierdzą, że przynajmniej większy 5,5-calowy model Plus będzie dostępny z pamięcią wewnętrzną 256GB. Nie jest jasne, czy model 4,7-calowy będą miały również taką opcję pamięci. Obecne opcje pamięci wewnętrznej zarówno dla iPhone’a 6S i iPhone’a 6s Plus to 16GB, 64GB i 128GB.

The Wall Street Journal już wcześniej potwierdził, że iPhone 7 będzie miał cieńszą obudowę podobną do iPhone’a 6S bez gniazda słuchawkowego i zwiększoną wodoodpornością. Inne nowości zawierają podobno szybszy procesor Apple A10, przeprojektowany układ anten telefonu, szybsze LTE i Wi-Fi oraz ulepszenia aparatu, obejmujące ewentualnie aparat z podwójnym obiektywem (oraz 3GB pamięci RAM) wyłącznie dla modelu 5,5-calowego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Salich
Tomasz Salich
7 lat temu

Liczę na stabilizację optyczną w 7 bo jednak wersje Plus są dla mnie nieco za duże, nieco nie poręczne.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx