wtorek, 16 kwietnia

iphone-7-w-polsce

Dziś, 23 września zaraz po północy ruszyła sprzedaż iPhone’a 7 oraz iPhone’a 7 Plus w Polsce i 29 innych krajach. Premiera tego modelu jest w Polsce zaskakująco szybko, bo zaledwie tydzień przed tym jak telefon ten można było oficjalnie kupić w pierwszych krajach. 

Do premiery przygotowali się polscy resellerzy, a wielu z nich rozpoczęło sprzedaż zaraz po północy. Mi udało się być na jednej z takich nocnych premier w warszawskim sklepie iSpot w centrum handlowym Arkadia. Co zaskakujące, fanów czekających na nocne zakupy było naprawdę sporo. Kolejka liczyła sobie na pewno ponad 100 osób.

img_1165

Niestety zawiedli się Ci, którzy liczyli się z zamiarem zakupu modelu iPhone 7 Plus. Popyt na te modele okazał się na tyle duży w pierwszych krajach, że żaden ze sklepów nie miał dziś w swojej ofercie ani jednego modelu. W iSpocie nie było też dostępnego do sprzedaży żadnego modelu iPhone’a 7 w nowym kolorze jet black. Można go było zobaczyć jedynie na wystawie.

img_1183

Podobne imprezy zorganizował również Cortland czy Media Markt. Nocną sprzedaż zorganizowali też operatorzy Orange i T-Mobile.

Od dziś można też zamawiać nowe modele o oficjalnym sklepie Apple Store Online. Jednak i tam na telefon będziemy musieli trochę poczekać. Czas oczekiwania na model iPhone’a 7 w jakimkolwiek kolorze poza jet black to 2-3 tygodnie. Na kolor jet black musimy  poczekać od 3 do 5 tygodni. Znacznie gorzej jest z dostępnością większego modelu 7 Plus. Na każdy z kolorów poza jet black musimy poczekać 3-4 tygodnie. IPhone 7 Plus w kolorze jet black dotrze do nas dopiero w listopadzie.

A tak kształtują się oficjalne ceny:

iPhone 7

  • iPhone 7 32GB – 3 349 zł
  • iPhone 7 128GB – 3 879 zł
  • iPhone 7 256GB – 4 399 zł

iPhone 7 Plus

  • iPhone 7 Plus 32GB – 3 949 zł
  • iPhone 7 Plus 128GB – 4 479 zł
  • iPhone 7 Plus 256GB – 4 999 zł.

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
7 lat temu

Czemu w Polsce nie ma jeszcze Watch 42 mm ?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx