czwartek, 7 lipca
Słuchawki Bragi Dash

Słuchawki Bragi Dash

Nadchodzący iPhone 7 ma podobno posiadać cieńszą obudowę pozbawioną typowego gniazda słuchawkowego, a Apple planuje zamiast tego wykorzystać port Lightning i Bluetooth jako sposoby podłączenia słuchawek do urządzenia.

Nie było jednak jasne, czy Apple będzie nadal dostarczał w zestawie z iPhone’em 7 słuchawki EarPods i czy będą one posiadały złącze Lightning czy Bluetooth, ale nowy raport 9to5Mac sugeruje, że Apple dostarczy wraz z iPhone’em 7 słuchawki ze złączem Lightning. Apple pracuje również nad nowym zestawem bezprzewodowych słuchawek Bluetooth, które będą sprzedawane wraz z iPhone’em 7 jako wyposażenie dodatkowe i alternatywa dla słuchawek EarPods z łączem Lightning.

Podczas gdy tradycyjne słuchawki Bluetooth, w tym własne PowerBeats Apple, posiadają przewód, który łączy lewą i prawą słuchawkę ze sobą, Apple podobno pracuje nad projektem słuchawek, które nie zawierają tego łączącego przewodu. Słuchawki te byłyby podobne w konstrukcji do Bragi Dash, zestawu słuchawek, który oferuje pojedyncze słuchawki dla każdego ucha, a ładowanie ich odbywa się poprzez specjalne etui.

Ostatnie plotki sugerują, że Apple będzie korzystać z nowej technologii audio w iPhone’ie 7 do poprawy techniki redukcji hałasu i lepszego brzmienia muzyki i lepszych rozmów telefonicznych i wygląda na to, że ta technologia, mogłaby wejść już do potencjalnych słuchawek bezprzewodowych firmy Apple.

Według 9to5Mac, słuchawki są obecnie w fazie rozwoju w ramach przygotowań do jesiennej premiery. Istnieje jednak ryzyko, że technologia może być opóźniona z powodu obaw o żywotność baterii. Słuchawki mają na razie żywotność baterii poniżej czterech godzin.

Dzisiejsze sprawozdanie wskazuje również, że Apple finalizuje projekt wyglądu iPhone’a 7, testując trzy projekty, które wahają się od cieńszego modelu urządzenia, do takiego, który wygląda podobnie jak iPhone 6s.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx