sobota, 13 lipca

test zginania iPhone 6S Plus

W ubiegłym roku, użytkownicy iPhone’a 6 Plus zaczęli zauważać, że ich telefony wyginały się po trzymaniu ich w kieszeni. Afera, nazwana „BendGate”, stała się powszechna po testach wideo, które wykazały, że nie potrzeba dużego nacisku dla 6 Plus, aby zgiął się w pobliżu przycisków głośności. Apple wzmocnił te słabsze punkty 6S Plus oraz wykorzystał nowy, silniejszy materiał z aluminium serii 7000 do nowego urządzenia. Czy to coś zmieniło?

Na kanale YouTube pokazał się film nagrany przez FoneFox, na którym poddano nowego iPhone’a 6S Plus próbie zginania, aby zobaczyć, czy ulepszenia Apple faktycznie pomogły. Na filmie telefon poddany jest temu samemu testowi zginania, co rok temu. Choć telefon zaczyna się zginać pod coraz większym naciskiem to wraca z powrotem do normalnego kształtu po zakończeniu testu.

Następnie FoneFox dodaje do testu drugą osobę, w celu zwiększenia nacisku na iPhone 6S Plus. Po takiej próbie telefon delikatnie się wygina. Jednak FoneFox zauważa, że nacisk wywierany przez dwie osoby jest mało prawdopodobny w sytuacji, gdy telefon znajduje się w kieszeni użytkownika.

Wygląda zatem na to, że nowy materiał iPhone’a 6S Plus oraz wzmocnienia słabych punktów obudowy uczyniły telefon znacznie wytrzymalszym i zeszłoroczna afera tym razem się nie powtórzy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MajkelKrk
MajkelKrk
8 lat temu

Ale poprzedni wyginal sie w druga strone rowniez…

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx