poniedziałek, 24 czerwca

iPhone-5S-concept-colors-2013

W nawiązaniu do raportu analityka Topeka Capital Markets, Briana White’a, stwierdzającego, że iPhone 5S pojawi się w dwóch lub trzech różnych rozmiarach ekranu, japońska strona Macotakara wydała raport sugerujący, że iPhone 5S wyjdzie w pięciu kolorach, w tym w oryginalnych czarnym i białym.

Witryna wspomina również, że tańsza wersja iPhone’a Apple podobno także może być oferowana w wielu różnych kolorach. Nic nie wskazuje na to, jakie to mogą być kolory, ale obecna piąta generacja iPoda touch jest dostępna w kolorze czarnym, białym, różowym, żółtym i niebieskim, a także w specjalnej edycji dostępna jest w kolorze czerwonym.

Raport Macotakara dodaje, że iPhone 5S zostanie ogłoszony w lipcu, a do sprzedaży trafi w sierpniu. To jest zgodne z poprzednimi raportami opublikowanymi na początku tego miesiąca, który zapowiadał sierpniową premierę.

W przeszłości Macotakara przewidział przeprojektowany wygląd siódmej generacji iPoda nano i zaktualizowaną 4-calową wersję piątej generacji iPoda touch.

Należy zauważyć, że  AppleInsider twierdzi, że oryginalny artykuł został błędnie przetłumaczony i w rzeczywistości wspomina o jednym kolorze więcej oprócz czerni i bieli, co w sumie daje trzy kolory, a nie pięć.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx