środa, 27 października

Apple ogłosił iPhone’a 5 w środę. Nowy iPhone zawiera wiele ulepszeń w tym wykorzystanie nowego procesora A6. Mimo, że powszechnie spekulowano, że Apple zwiększy ilość pamięci RAM w nowym iPhone’ie, nie było zbyt wiele informacji, aby to oficjalnie potwierdzić.

IPhone 4S i iPhone 4 zawierają 512 MB pamięci RAM. Zbyt mała ilość pamięci RAM może powodować pewne problemy z wydajnością istniejących aplikacji lub dokumentów, które mogą zostać usuwane z pamięci od czasu do czasu.

IFans jako pierwszy potwierdził, że iPhone 5 ma 1GB pamięci RAM w oparciu o numery części wymienione na samym procesorze A6.  Po pewnym dochodzeniu , jakie wykonał serwis MacRumors współpracując z iFixit, można potwierdzić, że nowy iPhone 5 ma faktycznie większą ilość pamięci RAM.

Powyższa tabela pochodzi z katalogu produktów Samsunga na rok 2012, który zawiera listę numerów katalogowych różnych części pamięci jakie mają w swojej ofercie. Procesor A6 zawarty w iPhone’ie 5 to część z rodziny 8 gigabitowych pamięci mobilnych DRAM, co przekłada się na 1 GB pamięci RAM. Rodzina procesora A5 jest również wymieniona i dokładnie pokazuje 512 MB pamięci RAM (4 Gigabit).

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
cool story bro
cool story bro
9 lat temu

” to część się” WTF?!

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x