poniedziałek, 22 kwietnia

Serwis iMore poinformował, że usłyszał iż następna generacja iPhone’a, nowy iPod nano oraz nowy 7,85-calowy iPad mini zostaną ogłoszone 12 września. Co więcej, wskazał również rzeczywistą datę sprzedaży kolejnego iPhone’a na 21 września 2012. Informacja ta pochodzi podobno ze źródeł, które okazały się dokładne w przeszłości.

Nowa generacja iPhone’a, która jest często określana jako „iPhone 5″, ma mieć wyższy 4-calowy ekran. Pogłoski sugerują również że będzie posiadać wsparcie szybkiej sieci bezprzewodowej LTE.

Choć na ogół odnosimy się do kolejnego iPhone’a jako „iPhone’a 5”, to idąc za przykładem swojej najnowszej wersji iPada, Apple może zrezygnować z numeracji każdej nowej wersji iPhone’a. Trzecia generacja iPada została nazwana po prostu „nowy iPad” i tak funkcjonuje we wszystkich materiałach prasowych. Tak też może stać się z iPhone’em, a jego kolejna generacja może po prostu nazywać się „nowy iPhone”.

Mimo że pogłoski o iPadzie z mniejszym ekranem krążyły już od dawana, w ciągu ostatniego czasu nastąpił znaczący wzrost ich częstotliwości i wielkości. Uważa się, że mniejszy iPad ma pomóc Apple wypełnić przestrzeń wśród tańszych tabletów z Androidem.

iMore było dokładnym źródłem informacji o datach premier w przeszłości. Wcześniej dokładnie poinformowali o premierze iPada 3, jak również początku składania zamówień na iPhone’a 4S.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx