środa, 24 kwietnia

Apple nigdy publicznie nie ogłasza ilości pamięci RAM zawartej w iPhone’ach, jednak na podstawie kodu znalezionego w Xcode 15 przez @aaronp613 możemy poinformować, że iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max są wyposażone w 8 GB pamięci RAM, w porównaniu do 6 GB w modelach iPhone 14 Pro.

Wraz z nowym czipem A17 Pro, dodatkowa pamięć RAM poprawi ogólną wydajność systemu, szczególnie w przypadku wielozadaniowości. Tańsze modele iPhone 15 i iPhone 15 Plus dalej wyposażone są w 6 GB pamięci RAM.

Te same pliki Xcode dokładnie ujawniły ilość pamięci RAM w modelach iPhone 14 w zeszłym roku oraz w kilku poprzednich generacjach iPhone’a. Rodzaj pamięci RAM w modelach iPhone’a 15 pozostaje nieznany, ale rozbiórki urządzeń powinny wkrótce potwierdzić tę informację.

Przedsprzedaż wszystkich czterech modeli iPhone’a 15 będzie możliwa od piątku 15 września od godziny 14:00 czasu polskiego w ponad 40 krajach i regionach. Urządzenia trafią do oficjalnej sprzedaży tydzień później, 22 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stasiek
Stasiek
7 miesięcy temu

No ciekawe. Bo w 12 to aplikacje z których nie korzystamy jest trzymana w pamięci a w tej co byliśmy przed chwilą trzeba otwierać jeszcze raz.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx