środa, 4 sierpnia

Według wcześniejszych plotek Apple już wkrótce rozpocznie wysyłanie zaproszeń na wydarzenie koncentrujące się na premierze najnowszego produktu jakim ma być iPad Mini. Jednakże, zgodnie z Guardian, Apple może także równolegle wypuścić zaktualizowaną wersję swojego iPada trzeciej generacji. Jeśli ta plotka jest prawdą, zobaczymy trzecią generację iPada zaktualizowaną o międzynarodową zgodność z 4G oraz nowe złącze dokujące Lightning.

Co jeszcze rzekomo odkrył The Guardian? Ich źródła doniosły także, że iPad Mini nie będzie wspierać obsługi sieci komórkowych 3G/4G i będzie dostępny tylko w wersji Wi-Fi. To jest możliwe, gdyż główni konkurenci iPada Mini tacy Kindle Fire i Google Nexus 7 nie są obecnie dostępni w wariancie 3G/4G, aby zaoszczędzić na częściach i utrzymać niską cenę.

Według nas to raczej mało prawdopodobne, że zobaczymy zaktualizowaną, trzecią generację iPada, a nowe złącze Lightning pojawi się dopiero w przyszłym roku, kiedy to zostanie zaprezentowany „iPad 4”. Dwa teoretycznie nowe urządzenia spowodowałyby rozterkę wśród kupujących pomiędzy dwoma możliwymi tabletami, a to zdecydowanie nie leży w praktyce Apple.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x