wtorek, 18 stycznia

Zaproszenia na prezentację iPada Mini zostały rozesłane przez Apple’a wczoraj, więc nadszedł czas na spekulacje dotyczące tego, kiedy to długo wyczekiwane urządzenie rzeczywiście trafi do sprzedaży. Jedno ze źródeł twierdzi, że będzie go można zobaczyć w sklepach już 2 listopada, a wstępne zlecenia rozpoczną się tydzień wcześniej – 26 października – za pośrednictwem sklepu Apple Online Store.

Geeky-Gadgets.com cytuje źródło „bliskie głównego detalisty brytyjskiego”, które twierdzi, że podane daty dotyczą Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i „ewentualnie kilku innych krajów”. Raport podkreśla, że źródło „było niezawodne w przeszłości”.

Terminy te z pewnością wydają się możliwe. Na podstawie niedawnej premiery iPhone 5 – i wielu innych przed nim – spodziewaliśmy się, że Apple rozpocznie wstępne zlecenia w piątek po prezentacji, a następnie rozpocznie sprzedaż urządzenia tydzień później.

Dokładne plany Apple poznamy na pewno już niedługo, czyli 23 października, kiedy to firma rozpocznie swoje wydarzenie medialne w San Jose California Theatre.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x