czwartek, 25 lipca

Tygodnik TIME opublikował listę 10 najważniejszych gadżetów wprowadzonych w ostatnim dziesięcioleciu, a w rankingu tym znalazły się trzy produkty Apple: iPad, Apple Watch i AirPods.

Pierwszy iPad został zaprezentowany przez zmarłego Steve’a Jobsa w 2010 roku, podczas gdy Apple Watch i AirPods zostały wydane odpowiednio w 2015 i 2016 roku.

„Przed wprowadzeniem iPada w 2010 roku idea „komputera typu tablet” była w większości sprowadzana do filmów science fiction i niewygodnych ogromnych urządzeń przypominających laptopa z okropnym oprogramowaniem”, pisze Patrick Lucas Austin z TIME. „IPad firmy Apple – podobnie jak wcześniej iPhone – spowodował zmianę kulturową w dziedzinie komputerów osobistych i nadał ton następnej dekadzie urządzeń przenośnych”.

Austin dodaje, że Apple Watch „ustanawia standard tego, co może zrobić smartwatch”, podczas gdy uważa, że AirPods są „złotym standardem prawdziwie bezprzewodowego dźwięku”, szczególnie po premierze AirPods Pro.

Na liście znalazł się również samochód Tesla Model S, Raspberry Pi, Google Chromecast, DJI Phantom, Amazon Echo, Nintendo Switch i Xbox Adaptive Controller.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx