sobota, 30 września

Dla wielu użytkowników, iPad jest idealnym hotspotem. Wbudowana funkcja osobistego hotspotu ułatwia połączenie iPada z innym urządzeniem i rozpoczęcie wymiany danych. Użytkownicy często wolą połączyć iPada z innym urządzeniem WiFi, zamiast do iPhone’a w którym połączenie takie mocno zużywa baterię. 

Ci, którzy korzystają z funkcji osobistego hotspotu na swoich iPadach z 3G będą zadowoleni, że iPad Air oferuje 24-godzinny czas pracy baterii jako hotspot nawet w trybie LTE wynika z badań opublikowanych przez AnandTech.

Nie jest to nowością w odniesieniu do poprzedniego iPada, który oferował te same możliwości. Jednakże, w świetle znacznie cieńszego i lżejszego projektu iPada Air i ograniczonej fizycznej wielkości baterii wskutek tej przebudowy, osiągnięcie takiej wydajności baterii wydaje się bezkompromisowe.

Bateria iPada Air wykorzystuje bardziej wydajną technologię, która umożliwiła fizyczną zdolność zmniejszenia jej o 25%, dzięki czemu może być znacznie cieńsza i lżejsza niż poprzednie modele.

Chociaż tablet jest znacznie większy, niż inne rozwiązania dedykowane do udostępniania internetu to daje sporo więcej mocy do takiego połączenia i jest doskonałą opcją dla tych, którzy mają na co dzień zwyczaj zabierania ze sobą iPada.

Czy korzystacie z takiego rozwiązania? Wykorzystujecie iPada jako hotspot Wi-Fi?

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx