poniedziałek, 4 marca

iso 9.3.2

iOS 9.3.2 powoduje problemy u niektórych użytkowników 9,7-calowych iPadów Pro. Zgłoszenia o problemach pojawiły się na Twiterze, krótko po zainstalowaniu aktualizacji z poziomu urządzenia. Właściciele mniejszych iPadów Pro widzą komunikat „Error 56”, który nakazuje im podłączyć swoje urządzenia do iTunes.

brickedipad

Chociaż nie wszyscy użytkownicy 9,7-calowych iPadów Pro zgłaszają problemy, to wygląda na to, że problem jest dość powszechny. Próba odtworzenia za pośrednictwem iTunes nie wydaje się rozwiązywać problemu. Zgodnie z dokumentem pomocy technicznej Apple „Error 56” jest problemem sprzętowym. Dokument zaleca zainstalowanie najnowszej wersji programu iTunes, sprawdzanie problemów z oprogramowaniem zabezpieczającym innej firmy i dwukrotną próbę odtworzenia urządzenia. Apple zaleca klientom, którzy wciąż widzą komunikat o błędzie kontakt z wsparciem technicznym Apple.

W związku ze sporą liczbą użytkowników dotkniętych problemem, Apple prawdopodobnie wyda zaktualizowaną wersję iOS 9.3.2, która rozwiąże ten problem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx