piątek, 1 marca

Jak zauważył serwis iDownloadBlog pierwsza wersja beta iOS 7 pozwala użytkownikom korzystać z funkcji zoom podczas nagrywania filmów w przeprojektowanej aplikacji Camera.

Po dotknięciu wielkiego czerwonego przycisku, który rozpoczyna nagrywanie, wystarczy użyć gestu szczypania do powiększania i pomniejszania podczas nagrywania wideo. Możesz także dotknąć, aby zrobić zbliżenie i skupić się na nim podczas filmowania.

Aby pomniejszyć materiał, uszczypnij w dowolnym miejscu na ekranie lub skorzystać z wygodnego suwaka w dolnej części interfejsu. Niestety, suwak nie pojawia dopóki nie powiększymy wideo.

Wcześniej, użytkownicy iPhone’a mogli korzystać tylko z funkcji zoom przed rozpoczęciem nagrywania filmu w trybie wideo. Istnieją aplikacje firm trzecich, takie jak MoviePro, które pozwalają użytkownikom na zoom, ale te aplikacje wymagają przetwarzania rozdzielczości do zarejestrowania powiększenia.

Serwis 9to5Mac opublikował film pokazujący funkcję w akcji i podkreślając, jak przedstawiony obraz utrzymuje wysoką jakość nawet przy pełnym zbliżeniu.

Raport stwierdza również, że zoom w wideo nie przybliża tak blisko, jak zoom w zdjęciach, ale szacuje się, że funkcja ta pozwala na 2-3-krotny zoom, bez straty rozdzielczości.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx