piątek, 19 lipca

Ekran powitalny odkryty w iOS 7 beta sugeruje, że Apple’owski iWork i iLife na iOS może być już wkrótce dostępny za darmo, podczas premiery tego systemu na jesieni tego roku. Tak przynajmniej informuje niemiecka strona ifun.

Ekran pobierania jest podobny do tego, który został odkryty w wersji beta iOS 6 w zeszłym roku. Zachęca on klientów, aby pobrać bezpłatne aplikacje firmy Apple, aby móc „zyskać najwięcej z telefonu iPhone.”

Aplikacje iPhoto i iMovie są dostępne w App Store za 4,49 Euro każda, a Pages, Numbers i Keynote kosztują obecnie 8,99 Euro. Aplikacji GarageBand brakuje na tym ekranie, ale nie ma powodu by sądzić, że nie będzie on również dostępny za darmo.

Zapowiedź pakietu iWork dla iCloud na WWDC w czerwcu sugeruje, że pakiet iWork może stać się darmowy, choć o jego cenie nie było mowy na prezentacji. Oferta ulepszonego pakietu iWork i aplikacji iLife za darmo – tak jak aplikacje iLife zawsze były darmowe wraz z zakupem nowego komputera Mac – byłyby silnym wyróżnikiem dla iPhone’a i iPada.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx