poniedziałek, 20 maja

Począwszy od iOS i iPadOS 14.5, użytkownicy Powerbeats Pro będą mogli lokalizować, śledzić i znajdować swoje słuchawki za pomocą wbudowanej aplikacji Lokalizator.

Aplikacja ‌Lokalizator‌, dawniej nazywana ‌Find My‌ iPhone, pomaga użytkownikom lokalizować i śledzić urządzenia połączone z ich kontami iCloud, takie jak ‌iPhone‌, Mac, Apple Watch lub AirPods. Dzięki przejęciu przez Apple w 2014 roku Beats produkty takie jak „Powerbeats Pro” stały się głęboko zintegrowane z iOS i macOS. Brakowało im jednak obsługi aplikacji Lokalizator.

Dzięki iOS i iPadOS 14.5 użytkownicy będą mogli lokalizować i śledzić swoje słuchawki Bluetooth bezpośrednio z poziomu tej aplikacji. Obecnie Apple informuje, że w przypadku zgubienia „Powerbeats Pro” klienci powinni skontaktować się ze Wsparciem Apple, co wydłuża proces ich wyszukiwania.

Podobnie jak w przypadku „AirPods”, użytkownicy będą mogli wywołać dźwięk odtwarzany z „Powerbeats Pro”, aby je zlokalizować. Podsumowując, nowa integracja pomoże zatrzeć granicę między oprogramowaniem dla słuchawek AirPods Apple a marką Beats.

iOS i iPadOS 14.5 spodziewany jest wczesną wiosną i będzie dość ważną aktualizacją iOS 14. Począwszy od nowej aktualizacji w połączeniu z systemem watchOS 7.5, użytkownicy będą mogli odblokowywać swoje iPhone’y za pomocą Apple Watch, nawet jeśli mają na sobie maskę. Dodatkowe funkcje aktualizacji obejmują m.in. możliwość wyboru domyślnej usługi strumieniowego przesyłania muzyki, zupełnie nowe emoji  i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx