piątek, 29 września

W systemie iOS 13 firma Apple doda nową funkcjonalność do Safari, która umożliwi użytkownikom iPhone’a i iPada lepsze zarządzanie otwartymi kartami w przeglądarce.

Ze względu na sposób, w jaki Safari dla iOS wyświetla karty w pionowej tablicy, ilość otwartych kart w przeglądarce często wymyka się spod kontroli, a czasem sięga dziesiątek, a nawet setek. I sam jestem tego najlepszym przykładem ponieważ niemal za każdym razem otwieram nową kartę Safari.

Jednak w systemie iOS 13 problem powinien się sam rozwiązać ponieważ Safari zaoferuje automatyczne zamykanie kart, które nie były wyświetlane przez jeden dzień, tydzień lub miesiąc. Nowa funkcja Safari może zostać zmieniona w aplikacji Ustawienia.

Apple zaprezentował iOS 13 dokładnie tydzień temu podczas konferencji otwierającej WWDC 2019. Najnowsza wersja systemu operacyjnego dla iPhone’a (i iPada, choć wersja na iPada została zmieniona na iPadOS) wprowadza długą listę nowych funkcji i kilka ciekawych zmian. O najważniejszych na bieżąco Was informujemy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx