sobota, 13 lipca

Coraz częściej mówi się, że Apple pracuje nad trzecią generacją słuchawek AirPods z aktywną kontrolą hałasu (ANC), znaną również jako redukcja szumu lub aktywna redukcja szumu (ANR). Znany analityk Ming-Chi Kuo zasugerował, że zaktualizowane AirPods mogą zostać wprowadzone na rynek pod koniec tego roku lub na początku przyszłego roku z „zupełnie nowym designem”.

Wczorajsza wersja beta iOS 13.2 zawiera ikonę przedstawiającą przeprojektowane słuchawki AirPods, które wydają się mieć gumowe wkładki douszne, które prawdopodobnie byłyby potrzebne w ramach funkcji redukcji szumów.

Nazwa pliku zawiera odniesienie do nazwy kodowej B298, a obraz znajduje się w folderze Ustawienia dostępności. Może to sugerować, że te nowe AirPods będą zawierały nową funkcję ułatwień dostępu, taką jak możliwość używania ich jako aparatów słuchowych, lub mogą być związane z istniejącymi funkcjami Live Listen.

W zeszłym miesiącu strona 52 Audio pokazała domniemany wyciek pokazujący nową generację AirPods, które są bardzo podobne do dzisiejszego zdjęcia. Może to zatem sugerować, że wyciek jest bardzo realny.

Jak do tej pory, nie ma konkretnych informacji o tym kiedy nowe słuchawki AirPods mogłyby zadebiutować. Możliwe jest, że będzie to jedna z nowości, która zostanie pokazana podczas wyczekiwanej jeszcze w październiku kolejnej konferencji Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
4 lat temu

[…] nadchodzących AirPods. Pierwotne wycieki zostały początkowo odrzucone, dopóki nie znaleziono ikon pasujących do projektu w najnowszej wersji iOS 13.2 […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx