wtorek, 9 sierpnia

W drugiej wersji beta iOS 11.1 firma Apple ponownie wprowadziła gest 3D Touch App Switcher na urządzeniach wyposażonych w funkcję 3D Touch.

Funkcja ta została „celowo usunięta” podczas testów iOS 11 w wersji beta i nie została ponownie wdrożona przed oficjalnym wprowadzeniem publicznie iOS 11, ale szef Craig Federighi obiecał, że zostanie ona ponownie dodana w przyszłej aktualizacji iOS 11.

Gest, po raz pierwszy wprowadzony w iOS 9, umożliwia użytkownikom telefonów iPhone z 3D Touch na pociągnięcie lewej krawędzi ekranu, aby wyświetlić przełącznik aplikacji. Kiedy próbowano ten gest wykonać na wcześniejszych wersjach beta, wielu użytkowników iPhone’a było rozczarowanych, ponieważ jest to wygodna metoda przełączania się pomiędzy aplikacjami za pomocą jednego gestu. Ta sama opcja jest oczywiście możliwa poprzez podwójnie naciśnięcie przycisku Home.

iOS 11.1 beta 2 jest obecnie dostępny dla programistów i publicznych beta testerów. Nadal jest w fazie beta testów, więc jeszcze nie wiadomo, kiedy iOS 11.1 zostanie wydany publicznie. Podejrzewam, że będzie to nie wcześniej jak w listopadzie, być może wraz z premierą iPhone’a X.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pshemek Grzyb
Pshemek Grzyb
4 lat temu

Chociaż jedna pozytywna wiadomość dotycząca 11stki. Przyzwyczaiłem się do tej opcji, używanie podwójnego home’a nie jest tak praktyczne i szybkie w obsłudze jak 3D Touch App Swicher ?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx