czwartek, 5 sierpnia

 

Długo oczekiwane gniazdo zdalnego sterowania Ikea Trådfri jest teraz dostępne w sprzedaży w Polsce, dostarczając super przystępne, niedrogie rozwiązanie SmartKit wkrótce kompatybilne z HomeKit dla tych, którzy chcą skorzystać z HomeKit, nie wydając dużo pieniędzy. 

Inteligentne gniazdko Trådfri można kupić za jedyne 49 złotych, co jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż inne dostępne na rynku opcje inteligentnych gniazdek z obsługą HomeKit.

Niestety, prace nad wsparciem HomeKit dla inteligentnej wtyczki Trådfri są jeszcze w toku. Pracownik Ikei z zespołu Trådfri powiedział w rozmowie z Reddit, że integracja HomeKit nie może zostać wdrożona przed wydaniem inteligentnej wtyczki. Wsparcie HomeKit jest jednak w toku, a w międzyczasie inteligentne gnizadko można kontrolować za pomocą aplikacji Trådfri.

Korzystanie z inteligentnego gniazdka Trådfri wymaga zakupu bramki Trårdri za 149 złotych. Bramka jest jednak zakupem jednorazowym i jest potrzebna dla wszystkich inteligentnych rozwiązań Ikei, w tym żarówek, ściemniaczy, czujników ruchu i innych.

Nie wiadomo dokładnie kiedy wsparcie HomeKit będzie dostępne dla inteligentnego gniazdka Trådfri, ale HomeKit został dodany do inteligentnych lamp Trådfri podłączonych do braki pod koniec zeszłego roku. Kiedy HomeKit będzie dostępny również dla inteligentnego gniazdka, system Trådfri będzie jednym z najtańszych sposobów na uzyskanie pełnego zestawu produktów HomeKit, nawet biorąc pod uwagę koszt i niedogodność posiadania bramki.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x