wtorek, 20 lutego

Dostaliśmy od firmy Epic Hamster informację o ich najświeższym tytule IdentiKid. Sama informacja wydała nam się na tyle ciekawa, że nie tracąc czasu szybko postanowiliśmy sprawdzić co to takiego. 

Czym jest IdentiKid? IdentiKid, to wyścig z czasem i wyzwanie dla umysłu! To połączenie gry pamięciowej i walki z czasem, a jej celem jest dorwanie bezczelnego chuligana, który przebił ulubiony, czerwony balonik głównej bohaterki.

Zasady gry są w sumie bardzo proste. Należy zapamiętać jak najwięcej szczegółów, aby odtworzyć postać najdokładniej jak potraficie. To coś jakby portret pamięciowy. W razie problemów możemy pomóc sobie wykorzystując trzy koła ratunkowe. Kolejne trafne zapamiętania i zaliczone bezbłędnie rundy zwiększają mnożnik punktów i odnawiają wszystkie koła ratunkowe.

Wydaje się proste, a jednak na początku naprawdę mieliśmy z tym trochę problemów. Gra jest całkiem wciągająca. Przyczynia się do tego oprócz samego poziomu rozgrywki także ładnie dopracowana grafika (jak informują autorzy, projekty postaci są ręcznie rysowane). W samej grze mamy tysiące kombinacji więc nie powinna nam się szybko znudzić.

Gra dostępna jest już w App Store za 0,79 EUR, a dla naszych czytelników dostaliśmy trzy kody do darmowego pobrania. A więc kto pierwszy ten lepszy.

YLLTX9K39H7H
FAWWMHXJHLPL
Y3LRKKNLFEA4
[contentblock id=1 img=adsense.png]

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł Kajtaniak
11 lat temu

Pierwszy wykożystany, Dziękuję Pozdrawiam:)

L
L
Reply to  Paweł Kajtaniak
11 lat temu

Kod tak. Słownik nie.

Szymon Adamus
11 lat temu

Życzę wszystkim dobrej zabawy. Oby w „IdentiKid” grało się Wam tak dobrze jak nam ją tworzyło 🙂

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx