piątek, 19 lipca

Plague Inc., bardzo popularna gra na iOS od Ndemic Creations, której popularność i liczba pobrań gwałtownie wzrosła w ostatnich tygodniach, ogłosiła ważną aktualizację, która ulepszy podstawową rozgrywkę, aby umożliwić graczom pracę nad powstrzymaniem epidemii wirusa.

Tradycyjnie celem Plague Inc. jest rozprzestrzenianie się zakaźnego wirusa na całym świecie, infekując i ostatecznie zabijając całą populację jako cel w końcowej fazie gry.

Nowy tryb gry Plague Inc. pozwoli graczom zarządzać postępem choroby i usprawniać systemy opieki zdrowotnej, a także kontrolować działania takie jak segregowanie, kwarantanna, dystans społeczny i zamykanie usług publicznych. Nowy tryb rozgrywki jest opracowywany przy pomocy ekspertów ze Światowej Organizacji Zdrowia, Globalnej Sieci Alarmów, Response Network i nie tylko.

Nowa aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich graczy Plague Inc. za darmo, a Ndemic Creations planuje ją wydać jak najszybciej.

Oprócz dodania nowej opcji, która pozwoli graczom walczyć z wirusem zamiast rozprzestrzeniać wirusa, Ndemic Creations przekazało również 250 000 dolarów, które są dzielone między Coalition of Epidemic Preparedness Innovations (CEPI) i fundusz WHO do walki z koronawirusem, COVID-19 Solidarity Response.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx