niedziela, 19 maja

Popularna gra na iOS, Plague Inc., została w tym tygodniu zaktualizowana o nowy tryb gry o nazwie „Plague Inc: The Cure”, który ma pozwolić graczom pracować nad powstrzymaniem rozprzestrzeniania się pandemii na całym świecie.

Oryginalna gra, która istnieje w App Store już od wielu lat i doczekała się polskiej wersji językowej zachęca graczy do znalezienia sposobów na rozprzestrzenianie choroby, aby zniszczyć światową populację różnymi objawami i metodami przenoszenia. Plague Inc. zawsze była dość popularną grą na iOS, a obecnie zajmuje w Polsce pierwsze miejsce na liście płatnych gier w App Store.

W maju Ndemic Creations powiedział, że planuje aktualizację, która ulepszy podstawową rozgrywkę, aby umożliwić ludziom powstrzymanie wybuchu wirusa. Nowy tryb rozgrywki został opracowany z pomocą ekspertów ze Światowej Organizacji Zdrowia, Global Outbreak Alert, Response Network i nie tylko.

Gracze w trybie „The Cure” mogą zarządzać postępem choroby i usprawniać systemy opieki zdrowotnej, kontrolując takie działania, jak segregacja, kwarantanna, dystans społeczny, wspieranie gospodarki podczas blokady i zamykanie usług publicznych. Celem gry jest wytropienie pacjenta zera, a także opracowanie szczepionki i podjęcie działań w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się epidemii.

Plague Inc. kosztuje 2,99 złotych, a tryb „The Cure” jest dostępny w oryginalnej grze za darmo. Aplikację można pobrać z ‌App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx