piątek, 12 lipca

Google ogłosił dziś, że wprowadzi aplikacje Chrome do przeglądarki na Mac, po okresie beta testów, które rozpoczęły się w maju. Po raz pierwszy wprowadzone we wrześniu dla użytkowników systemu Windows i Chromebook, aplikacje Chrome zostały zaprojektowane, aby działały jak natywne aplikacje na Mac, pracując w trybie offline, aktualizując się automatycznie i synchronizując na każdym komputerze, na którym użytkownik jest zalogowany do Chrome.

Aplikacje Chrome działają w trybie offline, automatycznie aktualizują się i synchronizują z dowolnego komputera, na którym użytkownik jest zalogowany do Chrome, więc można kontynuować je w dowolnym momencie kiedy zostały przerwane. Twoje aplikacje Chrome na Mac zachowują się tak jak natywne oprogramowanie. Na przykład, można je znaleźć w folderze Programów w Docku. Można wyszukiwać aplikacje po nazwie w Spotlight tak jak każdego innego programu na Mac jakiego używałeś.

Aplikacje Chrome, które są oddzielone od aplikacji przeglądarki Chrome, są pobierane do folderu aplikacji i działają jak inne aplikacje systemu Mac. Aplikacje mają dostęp do lokalnego dysku w trybie wsparcia offline, różnicując je od standardowych aplikacji Chrome i są w stanie z łatwością synchronizować zawartość między wieloma komputerami.

Aplikacje Chrome dla Mac współpracują także z Google Chrome App Launcher, który będzie instalowany automatycznie podczas pobrania dowolnej aplikacji Chrome. Chrome App Launcher agreguje wszystkie aplikacje Chrome w jednym wygodnym folderze na doku Maca.

Google ma kilka różnych w pełni funkcjonalnych aplikacji Chrome dostępnych do pobrania z Chrome Web Store.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx