poniedziałek, 22 kwietnia

Na polskiej stronie Apple Store Online pojawiły się już zaprezentowane na początku listopada nowe gogle Airwave firmy Oakley. Airwave  to połączenie najwyższej klasy gogli z wyświetlaczem posiadającym zintegrowany GPS, Bluetooth® oraz wbudowany sensor przekazujący informację w trakcie zjazdu.

Dzięki rewolucyjnej konstrukcji można wyświetlać parametry skoków, takie jak odległość, wysokość i czas spędzony w powietrzu. Ponieważ w goglach instalowane są fabrycznie mapy wielu stacji narciarskich, możesz sprawdzić, gdzie się znajdujesz, a nawet monitorować położenie innych członków grupy. Dodatkowe informacje z czujników obejmują temperaturę, wysokość nad poziomem morza, prędkość oraz zniżanie się w pionie. Funkcja Bluetooth pozwala na sparowanie gogli ze zgodnym telefonem iPhone oraz odbieranie połączeń i wiadomości SMS. Można też przeglądać i obsługiwać zapisane w telefonie iPhone listy odtwarzania.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2-9UAJ4v_8M#!

System Switchlock™ pozwala na szybką i bezproblemową wymianę szybki gogli. Technologia F3 anti-fog oraz podwójne wentylowane szkła umozliwiają komfortowe korzystanie z gogli.

Niestety jedynym i największym minusem tych gogli jest ich cena. Jeśli spodobał Wam się ten pomysł na nadchodzący sezon zimowy musicie liczyć się z wydatkiem prawie 2500 zł.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx