niedziela, 29 stycznia

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ikea wprowadziła do swoich sklepów głośniki bezprzewodowe z niej linii SYMFONISK. Linia ta to owoc współpracy IKEA z firmą Sonos, znaną dobrze z dobrych i cenionych systemów audio.

O zapowiedzi tych głośników pisaliśmy więcej tutaj. Po krótce, oferta SYMFONISK obejmuje wyposażoną w głośnik WiFi lampę stołową i głośnik WiFi, który może być wykorzystany jako półka. Głośników w lampie i półce można używać razem albo osobno. Są w pełni kompatybilne z innymi głośnikami bezprzewodowymi firmy Sonos i można nimi sterować za pomocą aplikacji Sonos. Można je połączyć, tworząc efekt stereo i cieszyć się dźwiękiem kina domowego.

Ta współpraca na każdym etapie opierała się na wspólnej pasji, wartościach i wiedzy naszych firm. Mamy świadomość, jak wielkie znaczenie odgrywają dźwięk oraz światło, pozytywnie wpływając na atmosferę w domu. Wierzymy także w siłę designu, mogącą realnie podnieść jakość codziennego życia – mówi Tad Toulis, wiceprezes ds. projektowania w firmie Sonos

Jako lampa i głośnik WiFi w jednym, nowa lampa stołowa SYMFONISK emituje i światło, i krystalicznie czysty dźwięk najwyższej jakości. Głośnik-półka SYMFONISK ma doskonałe brzmienie i oszczędza przestrzeń, bo może służyć jako stolik przy łóżku lub półka (która utrzyma do 3 kg) – chyba że postawicie go na innej półce albo wyeksponujecie w inny sposób.

Głośniki Symfonisk zaprojektowano tak, aby wtapiały się w otoczenie. Tańszy głośnik jest w formie półki kosztuje 499 złotych. Droższy model lampki nocnej został wyceniony na 799 złotych. Oba można zakupić w dwóch wariantach kolorystycznych obudowy – białym lub czarnym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx