niedziela, 5 lutego

Czy nie masz dość słuchania wciąż tych samych starych albumów? Pewnie, że komplilacja UB40 z 1983 roku to zbiór całkiem przyzwoitych utworów, ale czy nie chcesz odkryć czegoś nowego?

GimmeMusic dla iPhone’a jest bezpłatną aplikacją z NexStudios, która pomoże Ci odkryć nową muzykę. Plusem tej aplikacji – oprócz tego, że jest darmowa – jest to, że jest niezwykle prosta w użyciu. W rzeczywistości, wszystko co trzeba zrobić, to po prostu słuchać.

Nie musisz wprowadzać swoich preferencji muzycznych, ani listy obecnych artystów aby poszukać nowej muzyki – GimmeMusic znajdzie muzykę dla Ciebie. Kiedy pierwszy raz uruchomisz aplikację, powitają Cię wybrane utwory z różnych gatunków a co więcej będą się one zmieniać codziennie. Teraz wszystko co musisz zrobić, to słuchać.

Jeśli znajdziesz piosenkę która Ci się podoba, klikając przycisk info poznasz nazwę artysty, tytuł piosenki i nazwę albumu. Pojawi się także bezpośredni link do artysty w iTunes, dzięki któremu możesz posłuchać więcej utworów. Jeśli wysłuchana piosenka nie przypadnie Ci do gustu możesz usunąć ją z listy odtwarzania.

Najlepsze w GimmeMusic jest dla mnie to, że używam aplikacji od końca ubiegłego tygodnia i nie słyszałem wcześniej jeszcze żadnej z zaprezentowanych mi piosenek. To dla niektórych może byc wadą, ale przecież ta aplikacja ma być zachętą do odkrywania nowych zespołów i artystów, których nigdy nie słyszeliście.

GimmeMusic ładuje każdy utwór do pamięci podręcznej, dzięki czemu można słuchać ich w trybie offline. Aplikacja oferuje wsparcie dla AirPlay, tak aby można strumieniowo słuchać muzyki z domowego sprzętu hi-fi lub telewizji.

Myślę, że GimmeMusic to pozycja obowiązkowa dla miłośników muzyki, i gwarantuję, że będzie to wprowadzenie do muzyki której nigdy nie słyszeliście. Do pobrania z App Store tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx