poniedziałek, 17 czerwca

GarageBand jest jedną z najlepszych aplikacji jaką można zobaczyć na iPada 2, a przekonać się o tym mogą nawet najwięksi sceptycy, zwłaszcza po zainstalowaniu aktualizacji 1.1. GarageBand jest obecnie dostępną za 3,99 euro uniwersalną aplikacją i może działać na iPhone’ie, iPad’zie lub iPod’zie Touch.

Dodatkowo, aktualizacja obejmuje dodanie niestandardowych akordów dla inteligentnych instrumentów,  dzwięki długości 3/4 i 6/8, dodatkowe opcje kwantyzacji nagrań, możliwość regulacji prędkości instrumentów dotykowych i wiele innych akcesoriów.

Informacja prasowa Apple poniżej:

Firma Apple ogłosiła, że GarageBand ®, przełomowa aplikacja do tworzenia muzyki jest już dostępna dla użytkowników iPhone’a i iPod’a Touch. Wprowadzony na początku tego roku na iPada ®, GarageBand wykorzystuje rewolucyjny interfejs Multi-Touch firmy Apple ™ , dzięki czemu każdy może tworzyć i nagrywać własne utwory, nawet jeśli nigdy wcześniej nie grał na instrumencie.

„GarageBand na iPad’a okazał się wielkim hitem i uważamy, że Klienci pokochają go także na iPhone’ie lub iPod’zie Touch” – powiedział Philip Schiller, wiceprezes Apple ds. globalnego marketingu produktów. „Innowacyjny interfejs Multi-Touch w połączeniu z inteligentnymi instrumentami ułatwiają stworzenie świetnie brzmiącej muzyki, nawet jeśli nigdy nie studiowałeś muzyki i nie grałeś wcześniej na instrumentach”.

GarageBand posiada zbiór instrumentów dotykowych, które brzmią świetnie i ułatwiają zarówno początkującym jak i doświadczonym muzykom, grać i nagrywać instrumenty klawiszowe, gitary, perkusję i basy w różnych stylach. Inteligentne instrumenty pozwalają teraz na wybór z bogatej biblioteki nowych niestandardowych akordów, więc możesz bez problemu grać swoje ulubione utwory.

Do iPad’a, iPhone’a lub iPod’a Touch można podłączyć gitarę elektryczną, aby odtwarzać i nagrywać przez klasyczne wzmacniacze i efekty, lub nagrać własny głos lub akustyczny dźwięk za pomocą wbudowanego mikrofonu. GarageBand pozwala na nagrywanie i miksowanie do ośmiu utworów, a następnie dzielenie się swoimi dokonaniami z przyjaciółmi lub przesłanie go na komputer by nadal pracować na nim w GarageBand i Logic ® Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx