sobota, 25 maja

W udostępnionej wczoraj deweloperom czwartej wersji beta systemu iOS 17 odkryto kilka nowych fragmentów kodu, które potencjalnie wskazują na funkcjonalność przypuszczalnego przycisku akcji w nadchodzącym iPhonie 15 Pro i ‌iPhonie 15 Pro‌ Max.

Oczekuje się, że przycisk akcji, który może być podobny do przycisku akcji z Apple Watch Ultra, ale z bardziej skoncentrowanymi na telefonie opcjami, będzie nowym fizycznym przyciskiem w modelach Pro iPhone’a nowej generacji, który zastąpi przełącznik wyciszania. Przycisk akcji umożliwiłby użytkownikom szybki dostęp do różnych funkcji i ustawień bez konieczności odblokowywania urządzenia lub przechodzenia do aplikacji.

Zgodnie z kodem znalezionym w ‌iOS 17‌ beta 4, przycisk akcji może mieć dziewięć różnych opcji, które użytkownicy mogą dostosować i przypisać do różnych działań. Wśród nich znajdują się: Dostępność, Skróty, Tryb cichy, Aparat, Latarka, Tryb skupienia, Lupa, Tłumacz, Dyktafon

Apple zaprezentuje iPhone’a 15 Pro i pozostałe modele z linii iPhone 15 już we wrześniu. Jeśli plotki się potwierdzą, przycisk akcji może być jedną z kluczowych nowych funkcji, które wyróżnią iPhone’a 15 Pro na tle swoich poprzedników.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx