wtorek, 27 lutego

Wideo z domniemanym „iPhone’em 9”, „iPhone’em SE 2” lub tanim iPhonem, pojawiło się dziś na TikToku, wywołując dyskusję, czy jest to konstrukcja niedrogiego urządzenia o wartości 1999 złotych, które Apple wypuści w ciągu najbliższych miesięcy.

IPhone na zdjęciu ma grube górną i dolną ramkę, przycisk Home z Touch ID i jest w zielonym, morskim kolorze, jednak to co najbardziej rzuca się w oczy to fakt, że ma wygląd zbliżony stylem do „iPhone’a 4”, który wcale nie jest zgodny z obecnymi plotkami.

Wszystko, co słyszeliśmy do tej pory o niedrogim iPhonie, sugeruje, że będzie on fizycznie identyczny z iPhone’em 8, ale z ulepszonym procesorem A13, co ma sens, biorąc pod uwagę jego cenę.

Plotki sugerują, że Apple wyceni urządzenie na 399 dolarów (1999 złotych), a w tym przedziale cenowym mało prawdopodobne jest, aby Apple miał zasoby programistyczne na zupełnie nowy wygląd urządzenia jak ten przedstawiony tutaj.

IPhone na filmiku to prawdopodobnie zmodyfikowany iPhone 8 lub podobny z zainstalowaną niestandardową obudową. Istnieją takie niestandardowe obudowy dla tych, którzy chcą zmienić wygląd swoich starszych iPhone’ów i prawdopodobnie właśnie z tym mamy to do czynienia.

Jak wspomniano wcześniej, oczekujemy, że nowy, niedrogi telefon iPhone będzie wyglądał identycznie jak telefon iPhone 8, ale z ulepszonymi elementami wewnętrznymi. Będzie podobny do iPhone’a SE, który przyjął wygląd iPhone’a 5 z bardziej nowoczesnymi komponentami.

Plotki sugerują, że nowy, niedrogi telefon iPhone zostanie wprowadzony na rynek w pierwszej połowie 2020 roku, a nawet są przypuszczenia, że zostanie zaprezentowany na konferencji 31 marca. Jeśli rzeczywiście wydarzy się 31 marca, telefon może trafić do sprzedaży 3 kwietnia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx