poniedziałek, 6 lutego

Niemalże tuż po głośnej transakcji zakupu za miliard dolarów jednej z najpopularniejszych aplikacji fotograficznej Instagram, Facebook wypuścił dziś swoją aplikację do obróbki zdjęć i dzielenia się nimi z innymi użytkownikami o nazwie Facebook Camera.

Aplikacja i jej funkcje to niemalże te wyjęte z Instagrama. Przy pierwszym uruchomieniu wykrywa czy na urządzeniu mamy aplikację Facebook z aktywnym kontem i automatycznie integruje się z nim. Od tego momentu niemal od razu możemy wysyłać zdjęcia na swój profil facebokowy. Plusem aplikacji jest możliwość wysyłania kilku zdjęć na raz co w głównej aplikacji Facebook było niemożliwe.

Oczywiście wszystkie zdjęcia możemy oznaczać, dodawać podpisy oraz ich lokalizację. Facebook Camera daje także możliwość przeglądania zdjęć wszystkich znajomych w jednej osi czasu.

Cóż, w komplecie z filtrami i szybkimi opcjami udostępniania, to prawie tak jakby Facebook wypuścił konkurenta do własnej aplikacji. Tylko co z tego, jak jest to kolejna aplikacja tej firmy której jak na razie nie możemy pobrać z polskiego App Store. Dla zainteresowanych możemy jedynie podać linka do amerykańskiego App Store i oczekiwać na pojawienie się jej w Polsce.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx