poniedziałek, 25 września

Przygotujcie się wreszcie na to, by móc pokazać dezaprobatę dla treści publikowanych przez Waszych znajomych poprzez wciśnięcie kciuka w dół na Facebooku. Mark Zuckerberg ogłosił dziś podczas walnego spotkania, że serwis społecznościowy planuje wreszcie wprowadzenie przycisku „nie lubię” na Facebooku.

Użytkownicy Facebooka domagali się tego przycisku niemal od narodzin samej idei „Lubię to”, a sam Zuckerberg mówi, że firma jest prawie gotowa, aby nam go dać.

„Ludzie pytają o przycisk „Nie lubię” od wielu lat i prawdopodobnie setki osób zapytało mnie o to. Dziś jest wyjątkowy dzień, ponieważ dzisiaj jest ten dzień, kiedy mogę powiedzieć, że pracujemy nad tym i jesteśmy bardzo blisko wprowadzenia jego testów” powiedział Zuckerberg.

Nowy przycisk kciuka w dół nie będzie taki sam, jak w przypadku umieszczania go czasem przy głosowaniach, ale prezes Facebooka ujawnił, że pozwoli on ludziom na wyrażanie empatii w stosunku do swoich znajomych w sytuacjach, kiedy nie czujemy się komfortowo klikając „Lubię to”.

Zuckerberg wyjaśnił również, że tworzenie przycisku „Nie lubię” jest „zaskakująco skomplikowane” dla jego inżynierów. Nie podano żadnej konkretnej daty jego wprowadzenia, ale jak zapewnia Zuckerberg przycisk jest o krok od fazy testów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx