wtorek, 19 stycznia

evasi0n

Evasi0n zaktualizował swoje oprogramowanie wspierając najnowszy firmware iOS 6.1.1, który wczoraj został wydany dla iPhone’a 4S. Dzięki temu użytkownicy, którzy cierpieli na problemy z połączeniem 3G mogą zaktualizować swoje oprogramowanie iPhone’a i przywrócić jailbreak.

Krótko po tym jak Apple wydał iOS 6.1.1 w poniedziałek, hacker „planetbeing” ogłosił, że firma z Cupertino nie załatała luk, które były potrzebne do jailbreaka urządzeń iOS. To zapewne nastąpi w przyszłych wersjach, ale na razie jailbreak jest bezpieczny.

Z najnowszą wersją Evasi0n, która jest dostępna dla komputerów Mac, PC i Linux, można bezpiecznie zaktualizować urządzenie do iOS 6.1.1 i wykonać jailbreak ponownie. Trzeba przywrócić ustawienia w iTunes przed aktualizacją, więc upewnijcie się, że posiadacie najnowszą kopie zapasową swoich danych – choć powinno to nastąpić automatycznie. Następnie można rozpocząć proces od podstaw

Hakerzy evad3rs podkreślali, że nie należy próbować zaktualizować urządzenia over-the-air.

Aktualizacja do iOS 6.1.1 jest wymagane tylko na iPhone’ie 4S, choć nie wydaje się aby wszyscy użytkownicy doświadczali problemów, które te poprawki rozwiązują. Jeśli Twój iPhone 4S pracuje dobrze z iOS 6.1, nie trzeba go aktualizować.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x