poniedziałek, 24 czerwca

Wielu z Was ma zapewne ten straszny zwyczaj bazgrania gdzie popadnie podczas rozmowy przez telefon. Dobrze, jeśli są to informacje, które przekazuje nam nasz rozmówca, ale czasami są to po prostu zwykłe bazgroły i dziwne wzory rysowane dla zabicia czasu. Kiedy nie mamy pod ręką notatnika, prawie wszystko może stać się ofiarą naszych długopisów.

Dla takich właśnie osób powstało to wyjątkowe etui na iPada(i nie tylko) o nazwie Papernomad, stworzone po to by po nim mazać. Wykonane jest z odpornego na rozerwanie rękawa z opatentowanego materiału, który składa się z kilku warstw papieru, bawełny i wełny australijskich owiec, a dodatkowo jest całkowicie biodegradowalne.

Etui posiada pasek wykonany z konopi, który ułatwia wysuwanie iPada z rękawa, oraz zamek magnetyczny, który utrzymuje urządzenie bezpiecznie i przytulnie wewnątrz. Podszewka z owczej wełny zapewnia iPad’owi ochronę przed zarysowaniami i zadrapaniami oraz absorbuje przypadkowe uderzenia.

Lecz najlepszą rzeczą w Papernomad jest to, że jest przeznaczony do bazgrania. Możesz na nim pisać, szkicować bazgroły, pomalować farbą, wylać kawę i co tylko przyjdzie Ci do głowy…

„Produkty Papernomad powstały z naszych doświadczeń. Szybkie bazgroły, plamy kawy, odciski palców, zapisane numery telefonów lub okazjonalne ślady szminki. Coś jakby pamiętnik, który dokumentuje nasze doświadczenia i tworzy punkty odniesienia dla nas warte do zapamiętania.”

A gdy zapiszesz cały Papernomad, po prostu wyrzucasz go do śmieci i pozostawiasz do rozkładu.

Etui Papernomad są obecnie dostępne dla iPada, zarówno pierwszej i drugiej generacji; 13 – i 15-calowe notebooki, i iPoda Touch, w cenach od 28 € do 48 € . Wszystkie dostępne są na stronie producenta www.papernomad.com

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx